Medewerkers

Steunpunt Vrijwilligerswerk

Odelia Otten

consulent vrijwilligerswerk

 o.otten@zwolledoet.nl

 038-7508382
Alfons Jansman consulent bemiddeling

 a.jansman@zwolledoet.nl

 038-7508388
Anke van Vliet projectleider/coördinator

 a.vvliet@zwolledoet.nl

 038-7508384
Inge van der Heide coördinator/beheerder Samen Zwolle

 i.vdheide@zwolledoet.nl

 038-7508490

Marrinda Mensink

assistent consulent vrijwilligerswerk

 m.mensink@zwolledoet.nl

 038-7508377

Steunpunt Mantelzorg & Informele Zorg

Pien Bos coördinatie buurthulp

 p.bos@zwolledoet.nl

 038-7508383

Güler Cumert

coördinator informele zorg

 g.cumert@zwolledoet.nl

 038-7508373

Monic Diks

coördinator informele zorg / trainer

 m.diks@zwolledoet.nl

 038-7508380

Mieke Voswijk

coördinator informele zorg

 m.voswijk@zwolledoet.nl

 038-7508378

Agnes Wille

coördinator informele zorg

 a.wille@zwolledoet.nl

 038-7508370

Nieske Huisman

consulent mantelzorg

 n.huisman@zwolledoet.nl

 038-7508381

Janneke Kramer

coördinator informele zorg

 j.kramer@zwolledoet.nl

 038-7508392

Ineke v. Stekelenborg

regisseur Steunpunt Mantelzorg

 i.vstekelenborg@zwolledoet.nl

 038-7508393
Jeanine de Vos consulent mantelzorg

 j.dvos@zwolledoet.nl

 038-7508379

Kristel Koridon

consulent (juridische dienstverlening) mantelzorg en vrijwilligerswerk

 k.koridon@zwolledoet.nl

 038-7508374

Susan Roeland

Assistent consulent, secretarieel medewerker

 s.roeland@zwolledoet.nl

 038-7508391

Jolanda van der Steege

Assistent consulent

 j.vandersteege@zwolledoet.nl

 038-7508375

Financiën en pr

Marjèn van Dijk

Financieel medewerker

 m.vandijk@travers.nl

 038-7508376

Mirjam van Huet

Pr-medewerker

 pr@zwolledoet.nl

 038-7508379

Marloes Oostindie

Marketingcoördinator

 m.oostindie@travers.nl

 038-7508395

Management

Bianca Talen

 manager

 b.talen@zwolledoet.nl

 038-7508371
Anne Riemersma  directeur

 a.riemersma@travers.nl

 038-7508349